Daha Fazla

  Yeni Hazine ve Maliye Bakanı’nın Göreve Gelmesiyle Altın ve Dolarda Son Durum Ne?

  Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’ın görevden affını istemesinin ardından yeni bakan Nureddin Nebati oldu. Bu olayın altın ve dolar fiyatına etkisi yatırımcılar ve vatandaşlar tarafından merak ediliyor.

  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

  En yüksek seviyesine ulaşan altın ve dolar fiyatları, haftanın dördüncü işlem gününün ilk saatlerinde de yükselişini sürdürdü. Dün Merkez Bankası’nın dolara müdahale edildiğini açıklaması sonrasında altın fiyatları da dolarla birlikte gerilemişti. Ancak sonrasında altın fiyatları yeniden yükselişe geçti.

  Ons altın fiyatı Perşembe günü saat 11.00’de 1775 dolar seviyesinde işlem gördü. Günün aynı saatlerinde gram altın 769 liradan değer gördü. Çeyrek altın alış fiyatı 1226 lira ve satış fiyatı 1252 lira civarındaydı.

  Gelişmeler Sonrası Döviz Kuru Ne Durumda?

  dolar fiyatlari

  Dün, TCMB’nin müdahalesinin ardından dalgalanan dolar fiyatları, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’ın yerine Nureddin Nebati’nin atanması sonrasında bugün sabah saat 11.00’i gösterdiğinde 13,47 liradan işlem gördü.

  Tüm bu gelişmeler sonrasında euro ise günün aynı saatlerinde 15,27 liradan değer gördü.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...