Daha Fazla

  Usta Analist, Çantasındaki 8 Altcoin’i Paylaştı: Boğa Çantam Hazır!

  Türk kripto para yatırımcılarının merakla takip ettiği analistlerden biri olan “Paradator” Enes Turan, dün paylaştığı bir tweet’inde “boğa” sepetindeki altcoin projelerini paylaştı. Bitcoin’in de 61.000 dolara ulaştığına dikkat çeken analist, “Siz de hazır mısınız?” dedi. İşte detaylar…

  SXP HOT, TWT, AUTO, REEF, FLM, NWC, TFBX 8 coinle boğa çantam hazırdır.

  Ve bitcoin 61.000$’a geldi.

  Sizde hazır mısınız?

  — Paradotor (@eness_turann) October 15, 2021

  Enes Turan’ın boğa çantasındaki 8 altcoin

  Türkiye’deki kripto para topluluğunun takip ettiği ve 614 bini aşkın Twitter takipçisi olan Paradator, dün akşam saatlerinde attığı tweet’lerde tuttuğu projeleri açıkladı. Öncelikle Binance Smart Chain (BSC) tabanlı projelerden bahseden Enes Turan, BSC olarak tuttuğu 4 projenin Reef Finance (REEF), Swipe (SXP),  Trust Wallet Token (TWT) ve AUTO olduğunu tweetledi.

  REEF, SXP, TWT, AUTO; BSC olarak tuttuğum 4 proje. BSC’lere ağırlık vermeye başladım. Tabi DEFİ rüzgarı da gelebileceği için FLM tutmaya devam edeceğim. HOT’ta devam. NWC ve TFBX zaten devam. Yolumuz uzun.

  — Paradotor (@eness_turann) October 15, 2021

  Ayrıca, merkezi olmayan finans (DeFi) rüzgarının gelebileceği olasılığını göz önünde bulundurarak Flamingo Finance (FLM) tutmaya devam edeceğini söyledi. Son olarak Holo (HOT), Newscrypto Coin (NWC) ve Truefeedback Token (TFBX) ile devam ettiğini de ekledi.

  Bu altcoin’ler, analistin boğa çantasında da yer alıyor. Paradator, yukarıdaki coin’lerden bahsettiği tweet’in ardından şu ifadeleri kullandı: “SXP HOT, TWT, AUTO, REEF, FLM, NWC, TFBX 8 coinle boğa çantam hazırdır. Ve Bitcoin 61.000$’a geldi. Siz de hazır mısınız?” Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Enes Turan, geçtiğimiz günlerde de bu coin’leri alım tavsiyesi olarak takipçilerine vermişti.

  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

  Takip et

  Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

  Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...