Daha Fazla

  Hafta Sonu Yıldızları: Bu 5 Altcoin Adeta Uçuyor!

  Bitcoin, ABD’de bir Bitcoin ETF’inin onaylandığına dair son gelişmelerin ardından neredeyse 63.000 dolara yükseldi. Piyasadaki yükseliş hissiyatının sonucu olarak altcoin fiyatları da değer kazandı. Son 24 saatte GRT, AMP, DOT, ICP ve SHIB yüzde 7’nin üzerinde yükseldi. İşte detaylar…

  En çok yükselen altcoin, GRT oldu

  The Graph, hem DeFi hem de daha geniş Web3 ekosistemindeki birçok uygulamaya güç sağlayan, Ethereum ve IPFS gibi ağlar için veri sorgulamak için bir indeksleme protokolüdür. GRT, son 24 saatte yüzde 18.12 oranında yükseldi. Ekip, şu sıralar hibe programı yürütüyor ve bir podcast serisinde ağdaki gelişmeleri ele alıyor.

  İkinci olarak, Amp yüzde 16 oranında yükseldi. Amp, her türlü değer aktarımı için anında, doğrulanabilir güvenceler sunan yeni dijital teminat tokenı olarak tanımlanmaktadır. Amp kullanarak, Flexa gibi ağlar, varlıklarla ilgili çok çeşitli kullanım durumları için işlemleri hızlı ve geri döndürülemez bir şekilde güvence altına alabilir. Ünlü kripto para borsası Bittrex, geçtiğimiz günlerce Amp cüzdanının açıldığını ve ticarete başlandığını duyurdu.

  Üçüncü olarak Polkadot (DOT), yüzde 8.29 yükseldi. Polkadot, yalnızca tokenların değil, herhangi bir veri veya varlık türünün zincirler arası aktarımını kolaylaştıran, böylece birbirleriyle birlikte çalışabilir çok çeşitli blockchain’leri yapan açık kaynaklı bir çok zincirli paylaşım protokolüdür. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Polkadot bu hafta büyük bir dönüm noktası duyurdu. Yıllarca süren kavramsallaştırma ve geliştirmeden sonra ekip, parachainlerin nihayet yeşil ışığı aldığını ve ana ağda canlı yayına geçebileceğini ortaya çıkardı.

  Bitcoin, DOGE Değil: 2 Milyardere Göre, Bu Altcoin En İyisi!Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

  Takip et

  Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

  Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...