Daha Fazla

  “Gelecek Hafta Çökebilir” 3 Analist, Altın Tahminlerini Açıkladı!

  Altın vadeli işlemleri, ABD Hazine getirilerindeki ve ABD borsasındaki güçlenmenin, fiyatları dört seansta ilk kez kaybetmesine yardımcı olmasıyla Cuma günü düşüşle sona erdi, ancak değerli metal altı haftanın en iyi haftalık artışını yine de kaydetti.

  Chintan Karnani: Altın, 1.820 doları kırılmazsa “çökecek”

  Insignia Consultants araştırma direktörü Chintan Karnani, Cuma günü altının 1.800 doların üzerinde tutunamamasının yanı sıra muhtemelen önümüzdeki hafta bir Bitcoin vadeli işlem ETF’sinin piyasaya sürülmesine ilişkin spekülasyonların ardından bazı kısa vadeli altın traderlarının Bitcoin’e geçmesine neden olabileceğini söyledi. Önümüzdeki hafta altın fiyatları için 1.740 ile 1.820 dolar arasında daha geniş bir işlem aralığı görmeyi bekliyor ve altının ancak gelecek haftaki işlem sırasında 1.820 doları kırılmazsa “çökeceğini” söyledi. Karnani, önümüzdeki hafta için altın konusunda yükselişe devam ettiğini ve “çöküşte satın alma stratejisini tercih edeceğini” söyledi. Hafta için altın %0,6 artarak 3 Eylül’de sona eren haftadan bu yana en dik haftalık yükselişini kaydetti.

  Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Çarşamba günü yayınlanan tüketici fiyat endeksi verileri Eylül ayında %0.4’e tırmandı.

  Fawad Razaqzada: Yatırımcılar hisseleri seçti

  Norman, Federal Rezerv’in varlık alımlarını ayda 15 milyar dolar azaltabileceği yönündeki önerilerin “ters şekilde yardımcı olmuş olabileceğini” söyledi. Norman, genel olarak, “altında hoş bir hareket gördük ve şu anda daha fazla ivme kazanmaya bağlıyız” dedi. Bu arada, “gümüşün hareketi, altındaki hareketi doğruladı,” diye ekledi.

  2 Tecrübeli Analist: Altın Bu Seviyelerin Yolundan Gidiyor!altının fiyat düşüşünü sınırlayacağını söyledi.

  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

  Takip et

  Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

  Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...