Daha Fazla

  Elon Musk’tan Yeni Bir Dogecoin Paylaşımı Geldi

  YouTuber Matt Wallace, Elon Musk’ın net servetini DOGE olarak hesapladı. Musk, YouTuber’a verdiği yanıtta bu miktarın Mars’ta yaşam için yeterli olmasını umduğunu tweetledi.

  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

  Wallace, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda SpaceX ve Tesla CEO’su milyarder iş adamı Elon Musk’ın net servetini Dogecoin olarak hesapladı. Musk’ın 209 milyar dolarlık net serveti, 861 milyar DOGE’a karşılık geliyor. Wallace ayrıca Musk’ın Bill Gates ve Warren Buffet’ın toplamından daha zengin olduğunu söyledi. 

  Musk, Wallace’ın tweet’inin altına “umarım yaşamı Mars’a taşımak için yeterlidir” yorumunu yaptı. Tweet yorumlarında bazı kullanıcılar, Dogecoin’in gelecekte Mars’ın resmi para birimi olabileceğini öne sürdü.

  Bu Elon Musk’ın, servetiyle ilgili yaptığı ilk yorum değil. Musk geçtiğimiz günlerde Amazon’un kurucusu Jeff Bezos’un Amazon’un yaşadığı zorluklar ve başarıları hakkında attığı ve topluluk tarafından ilgi gören tweetine gümüş madalya emojisi göndermişti. Musk burada, esprili bir dille Bezos (192 milyar dolar) ile arasında olan servet farkına vurgu yaptı. 

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...