Daha Fazla

  Elon Musk 861 Milyar Dogecoin’e Eşdeğer Servetiyle Ne Yapmayı Planlıyor?

  Dünyanın en zengin insanlarından Elon Musk’ın net serveti 209 milyar dolar civarında. Bu 861 milyar Dogecoin’e eşdeğer. Elon Musk, bu paranın nihayetinde insan yaşamını Mars’a taşımak için yeterli olacağını umarken, DOGE topluluğundaki bazı kişiler, DOGE’nin gelecekte kızıl gezegende para birimi haline gelmesini hayal ediyor. Detaylar haberimizde.

  YouTuber Matt Wallace, Elon Musk’ın servetini DOGE eşdeğeri olarak hesaplama zahmetine girdi. Wallace’ın tweet’ine göre, 209.4 milyar dolar değerindeki net varlıkla, en popüler meme kripto para birimindeki eşdeğeri yaklaşık 861 milyar DOGE (mevcut döviz kurunda bu, DOGE’de 205.9 milyar dolar).

  Elon Musk (with a net worth equal to 861 billion #Dogecoin) is now richer than Bill Gates and Warren Buffett COMBINED! 🤯

  — Matt Wallace (@MattWallace888) October 16, 2021

  YouTuber, bunun Warren Buffett (101.6 milyar dolar) ve Bill Gates’in (132.4 milyar dolar) net servetlerinden daha fazla olduğunu da ekledi.

  Tesla ve SpaceX CEO’su tweet’e yanıt olarak, şu anki servetinin Mars’ta kalıcı bir koloni kurmak için yeterli olacağını umduğunu söyledi.

  Hopefully enough to extend life to Mars

  — Elon Musk (@elonmusk) October 16, 2021

  Musk’ın dünyanın en büyük Dogecoin sahiplerinden biri olduğuna inanılıyor ve kendisi kısa süre önce DOGE sahibi olduğunu itiraf etti. Ancak sahip olduğu meme coin’inin miktarını açıklamadı.

  Twitter yorum dizisindeki bazı Dogecoin hayranları, DOGE’nin gelecekte Mars’ta resmi bir para birimi haline gelebileceğini söyledi.

  Musk, DOGE’nin gelişmesini istiyor

  Tesla CEO’su daha önce yaptığı bir açıklamada, DOGE ücretlerinin düşmesinin önemini vurguladı ve ayrıca Dogecoin ekibiyle bunun üzerinde çalışıyor.

  Bu haftanın başlarında bildirdiğimiz üzere, DOGE kurucu ortağı Billy Markus’un Dogecoin topluluğu üyelerini bilgisayarlarında DOGE düğümlerini çalıştırmaya çağırdığı paylaşımına da destek verdi.

  Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...