Daha Fazla

  Efsanevi Analist, 6 Haneli Bitcoin Hedefini Duyurdu!

  Bitcoin son beş aydır ilk kez 56.000 doların üzerine çıktıktan sonra hafifçe geri çekildi. Yazım sırasında 54.893 dolardan işlem gören BTC, yüzde 1.1’lik bir düşüş yaşamış durumda. Son aylarda görülmeyen seviyelere ulaşılmasıyla, yatırımcılar öncü kripto para biriminin sıradaki hamlesini merak ediyor. Bu sırada kripto para analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin’in (BTC) mevcut yükseliş döngüsünde altı haneli bir fiyata ulaşacağını söylüyor.

  7 Usta İsim, Bitcoin Fiyatını Yorumladı!Bitcoin’in Mayıs ayından bu yana ilk kez 55.000 dolarlık fiyatın üzerine çıkmasından sonra, öncü kripto paranın mevcut desteğinin 49.800 ila 51.000 dolar civarında olduğunu belirtiyor. Van de Poppe’a göre, bir düzeltme durumunda Bitcoin 40.000 ila 44.000 dolar arasına düşebilir. Analist, bu noktada görülen kırılma göz önüne alındığında, izlenilmesi gereken seviyenin daha önce hareket edilen düşük aralık olduğunu söylüyor. Yani, “en düşük seviyede olduğumuz tüm bölge, yani 49.800 ila 51.000 dolar arasındaki alana” dikkat çekiyor ve ekliyor:

  Eğer bir düzeltme alacaksak, şimdilik benim için kritik olan seviye bu. Çünkü o bölgeyi kaybedeceksek, bence bu seviyenin yaklaşık 47.000 doların altına hızla gideceğiz ve buraya doğru (40.000 dolar ile 44.000 dolar arasına) geri döneceğiz.

  Ünlü Ekonomist Uyardı: Bitcoin Güçlü Bir Düşüş Yaşayacak!Bitcoin’in muhtemelen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan en az 250.000 dolarlık bir seviyeye ulaşmadan önce yaklaşık 15.000 dolardan 63.000 doların biraz üzerine çıktığı bir önceki paterni kopyalayacağını söylüyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

  Yani bazı yatay hareketler alıyoruz, tüm zamanların en yüksek seviyesini izliyoruz, yanlara doğru hareket ediyoruz, büyük çıkışı elde ediyoruz. Ve sonra, tüm bu koşuyu [15,000-63.000 dolar arasındaki] kopyalayıp yapıştırabileceğiniz son aşamaya geçiyoruz, 63.000 doların üzerinde olana kadar. Ve sonra muhtemelen 250.000 dolar veya daha fazlasına ulaşacağımızı varsayabiliriz.

  Kriptokoin.com olarak fiyat hareketlerini bildirdiğimiz üzere son 24 saatte hafif bir düşüş yaşasa da BTC, son 7 günde yüzde 14, son 14 günde yüzde 28.5 ve son 30 günde yüzde 19.2’lik bir artış gösterdi.

  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

  Takip et

  Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

  Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...