Daha Fazla

  Dogecoin (DOGE) Yatırımcıları Bu Kilit Seviyeye Dikkat Etmeli!

  Dogecoin (DOGE) fiyatı 0.18 dolarlık temel değer alanının altına düştü. Kilit direnç seviyeleri düşmeye ve herhangi bir ‘yukarı yönlü’ momentuma baskı eklemeye devam ediyor. DOGE yatırımcıları veya DOGE’ye yatırım yapmayı düşünenler, bu önemli seviyeye dikkat etmeli.

  DOGE fiyatı 0.18 dolarlık önemli seviyeyi tutamadığı takdirde, büyük bir problem yaşayabilir. Dogecoin (DOGE) fiyat hareketi, son destek bölgesinin altındaki seviyeleri 0.18 dolar seviyesinde test etti. Cumartesi sabahı erken saatlerde yaşanan büyük kripto pazarı çöküşü, Dogecoin’i temel desteğin altına serbest düşüşle gönderdi ancak bu çöküşün büyük bir kısmını kurtarmayı başardı. Sonuç olarak, Dogecoin hala tek haneli seviyelere dönme tehdidi altında kalmaya devam ediyor.

  Dogecoin Fiyatı %40’ın Üzerinde Düştü

  Dogecoin fiyatı, son beş hafta boyunca haftalık Tenkan-Sen ve Kijun-Sen’in altında işlem gördü. Bu süre boyunca, birincil destek seviyesini birkaç kez 0.18 dolar seviyesinde test edildi, ancak satıcılar Dogecoin’i uçurumdan atmak için adım atamadı. Zaman geçtikçe, yakın vadeli Ichimoku seviyeleri daha da yakınlaştı ve düştü.

  Dogecoin için daha yüksek seviyeler şu an son derece zor durumda ve tutucu bir giriş için beklemek isteyen alıcıların önünde uzun bir bekleyiş görünüyor.

  Tutucu bir satın alma girişi 0,27 dolar fiyat seviyesinde yer alıyor. Dogecoin 0,27 dolar veya üzerinde haftalık bir mum çubuğunu yakalayabilirse, bu durum, haftalık Tenkan-Sen, Kijun-Sen ve 2021 Hacim Kontrol Noktasının üzerinde kapandığı anlamına gelir. Chikou Span hala mum çubuklarının altında olacak ve kapanış hala Bulutun altında olacak, ancak 0,27 dolar veya üzerindeki bir kapanış, yükselme sürecini başlatır.

  “İdeal Boğa Ichimoku Breakout” girişinin tüm gerekliliklerini yerine getirmek için Dogecoin fiyatının en az 0,39 dolarda kapanması gerekecektir. Bu önemli bir mesafe gibi görünse de, Dogecoin geçmişte beklenenden çok daha büyük hamleler yapmayı başarmıştı

  Ancak aşağı yönlü riskler devam ediyor. Grafikteki büyük, uzun, kırmızı dikdörtgen, 2021 Cilt Profilinin en ince bölümünü temsil ediyor. Dogecoin 0.175 dolar fiyat seviyesinin altında günlük veya haftalık bir mum çubuğu yakalarsa, bir sonraki yüksek hacimli düğüme 0.08 dolar seviyesinde bir “flaş çökmesi” çok olası bir durum.

  Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...