Daha Fazla

  Bu Altcoin Çıldırdı: 12x Yaptı ve En Çok Kazanan! İşte Nedeni

  Bir altcoin, geçtiğimiz günlerde elde ettiği değer kazancıyla adından söz ettirdi. NuCypher, bir günde 0.28 dolardan 3.58 dolara kadar yükseldi ve yüzde 1.178 yaptı. Peki, yükselişin ardında neler vardı?

  Altcoin NuCypher, sert yükseldi

  NuCyper, uçtan uca şifreli veri paylaşımı ve merkezi olmayan depolama çözümleri sunarak genel Blockchain’ler için merkezi olmayan şifreleme, erişim kontrolü ve anahtar yönetim sistemi hizmetleri oluşturmaya odaklanan bir protokoldür. Verilere göre altcoin, 15 Ekim’in erken saatlerinde 0,283 dolara düştükten sonra, 24 saatlik işlem hacmi yüzde 19,440 artarak 2,152 milyar dolara yükselirken, coin’in fiyatı yüzde 1.178 artarak gün içi en yüksek seviyesi olan 3.58 dolara yükseldi.

  NU için fiyat ve ticaret hacmindeki artış, projenin Keep Network’te tBTC v2’nin lansmanını kolaylaştırmaya yardımcı olmasıyla birlikte geldi. Lansman, Bitcoin’in sansüre dayanıklı özelliklerini Ethereum (ETH) ile birlikte çalışabilen her ağa genişletmek için tasarlandı. Keep Network, özel verileri depolamak ve şifrelemek için teşvik edilmiş bir ağ oluşturulması yoluyla genel Blockchain’de gizlilik odaklı altyapı sunmak üzere tasarlanmış bir protokoldür.

  Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Güney Koreli kripto para borsası Upbit tarafından listelenen NuCypher, kullanıcıların, proxy yeniden şifreleme (PRE) teknolojisini kullanarak, genel konsensüs ağlarındaki bir dizi katılımcı arasında özel verileri paylaşmasına olanak tanır. NuCypher’a göre, bu şifre çözme teknolojisi, NuCypher’i açık anahtarlı şifrelemeye dayalı geleneksel Blockchain projelerinden çok daha güvenli ve korumalı hale getiriyor.

  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

  Takip et

  Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

  Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...