Daha Fazla

  Bu Altcoin Binance’de Tahtayı Yüzde 6.500’lük Ralliyle Açtı!

  Bir altcoin, kripto para borsası Binance’te işlem görmeye başladığından beri değer açısından yüzde 6.500’lük bir artış gördü. Beta Finance (BETA), CoinGecko verilerine göre, listeleme duyurusunun ardından 4 dolarlık bir seviyeye ulaştı.

  Binance listelemesinin ardından sert yükselen altcoin: Beta Finance

  Beta Finance, işlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’te listelenmesinin ardından 4 dolara yükseldi. Yazım sırasında 3.54 dolardan işlem görüyor ve 580 milyon dolarlık piyasa değerine ulaştı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Beta Finance, 8 Ekim’de saat TSİ 18:00’da Binance’te işlem görmeye başladı. Token; Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB), Tether (USDT) ve Binance USD (BUSD) çiftleri halinde işlem görüyorr. Alım satımın başlamasından önce Binance Launchpad, Beta Finance tokenlarının ilk halka arzını gerçekleştirdi.

  24 saatlik BETA grafiği. Kaynak: CoinGecko

  Beta Finance, kripto varlıklarını ödünç almak, ödünç vermek ve açığa satmak için Ethereum üzerinde kurulmuş bir para piyasasıdır. Kullanıcıların, tokenların izinsiz (permissionless) ve otomatik olarak listelenebileceği ve kullanıcıların bu tokenları açığa satabileceği, ölçeklenebilir ve erişilebilir bir para piyasasına erişmelerini sağlar.

  Beta Finance, Ethereum Mainnet lansmanından sonra ek bir katman ve ikinci katman çözümleri başlatmayı planlıyor. Ayrıca müşterilerin kripto para birimleriyle kredi vermelerini sağlayan bir kripto para birimi ticaret platformudur. Platformun en önemli özelliği, kullanıcıların sadece büyük kripto para birimleri ile değil, aynı zamanda az bilinen tokenlarla da kredi verebilmeleridir.

  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

  Takip et

  Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

  Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...