Daha Fazla

  Altcoin’lerde Hafta Sonu Rallisi: Bu 5 Coin, Fırladı Gitti!

  Bitcoin, dün 56.000 dolar seviyesine dokunup 55.000 dolar civarına geri çekilse de, yazım sırasında yüzde 0.3’lük bir yükseliş yaşadı. Ethereum, Cardano, Binance Coin, XRP gibi altcoin’ler de yatay bir seyirde. Ancak, piyasa değeri ile ilk 100’de yer alıp son 24 saatte yüzde ciddi bir yükseliş yakalayanlar da var. İşte bu altcoin projeleri…

  Günün en çok yükselen altcoin’i: Shiba Inu (SHIB)

  Popüler meme coin’i Shiba Inu (SHIB), son 24 saatte yüzde 31.20’lik bir yükseliş yaşadı. Kendini Dogecoin katili olarak betimleyen SHIB, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere son birkaç gündür piyasada oldukça etkileyici ralliler gerçekleştiriyor. Tesla CEO’su Elon Musk, Shiba Inu cinsi evcil hayvanı Floki’nin fotoğrafını Twitter üzerinde paylaştıktan sonra SHIB, destek aldı. Bu sırada SHIB yatırımcılarının sayısı 720.000’i geçti. Ayrıca ekip, NowPayments ile bir ortaklık kurdu. Haftalık artışı yüzde 300 civarında olsa da meme coin’i, 10 Mayıs’ta gördüğü ATH’sinin yüzde 25.58 altından işlem görüyor.

  İkinci olarak, zincir dışı işlemlerin yönetimini sağlayan bir katman-2 ölçeklendirme çözümü olan Celer Network (CELR) yüzde 23.11’lik bir artış yaşadı. Celer, geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü cBridge’de toplam cross-chain işlem hacminin 400 milyon doları geçtiğinin haberini verdi.

  🦄🚀🪐🧑‍🚀cBridge is acCELERating! 🦄🛰️🪐🛸

  Exceed $400M in total cross-chain transaction volume? Done. Next milestone in sight. Much💖 to our growing list of 20+ partners, 21K+ users.

  🔖https://t.co/35fICZsz3A: most number of chains with the lowest fee in fully non-custodial mode. pic.twitter.com/bxzNevu0Cc

  — CelerNetwork (@CelerNetwork) October 9, 2021

  İvme kazanan diğer altcoin projeleri: ONE, FIL, MDEX

  En çok değer kazanan bir diğer coin, merkeziyetsiz uygulamaların (dApps) oluşturulmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir ekosistem olan Harmony’nin ONE’ı oldu. Harmony ekosisteminde en son gelişmelerden biri, Harmony’e ilk DEX analiz toplayıcısı Ikura’nın gelmesi oldu. ONE, son 24 saatte yüzde 9.86 yükseldi.

  Bu Altcoin’in CEO’su Kayboldu: Twitter Hesabını Sildi!Ethereum ağı hem de Huobi Ekolojik modelinde modellenen çift zincirli bir model kullanan otomatik piyasa yapıcı ve merkeziyetsiz borsa olan Mdex’in MDEX tokenı yüzde 8.88 oranında yükseldi.

  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

  Takip et

  Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

  Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...