Daha Fazla

  7 Usta İsim, Bitcoin Fiyatını Yorumladı! İşte Öngörüler..

  Tarihsel olarak, Bitcoin dördüncü çeyrekte yükseliş fiyat tahminlerini destekleyen pozitif getiriler üretiyor. Sessiz fiyat hareketlerinin ardından Perşembe günü öğleden sonra 54.000 dolara yükseldi. Şu anda günü için en yüksek seviyesi 55,922.98 doların yaklaşık %5 altında işlem görüyor. Analistler, işlem hacimlerinin yüksek kalmasını ve dördüncü çeyreğe doğru devam eden yükselişi desteklemesini bekliyor. 7 usta isim bu tahminleri detaylandırdı…

  Bitcoin yükselişinde yoğun alım emri birikimi vardı!

  On-chain verileri, Bitcoin rallisinin arkasında büyük bir alım emri yığını olduğunu gösteriyor. Muyao Shen’e göre, büyük Bitcoin balinalarının neden tezgah üstü (OTC) bir masa yerine spot borsalardan satın aldığı belirsizliğini koruyor. Bununla birlikte, bazı analistler, Bitcoin opsiyon piyasasında faaliyete işaret ederek temkinli olmaya devam ediyor…

  8’den Fazla Bilen Analistten Bitcoin, ETH ve SOL Tahminleri!

  Bitcoin’in işlem hacmi artıyor!

  Bitcoin’in spot ticaret hacmi son birkaç gün içinde yükseldi ve bu da satın alma faaliyetinin yeniden canlandığını yansıtıyor. Geçtiğimiz birkaç ay kripto piyasalarında nispeten sakin geçti, ancak Eylül ayındaki satışlar, aralarında kalan bazı alıcıları teşvik etmiş olabilir. Blockchain verileri, maliyet esaslarının üzerinde kar elde etmeye başlayan hem uzun vadeli hem de kısa vadeli sahipler tarafından devam eden BTC birikimini veya vergi amaçlı bir varlığın veya yatırımın orijinal değerini veya satın alma fiyatını gösterir. Analistler, trader’lerin son rallinin arkasından ikna olup olmadığını belirlemek için özellikle Bitcoin vadeli işlem piyasasında kaldıraç kullanımını izliyorlar.

  Profesyonel Trader, Bitcoin İçin Ekim ve Aralık Tahminini Açıkladı!Binance, Huobi ve Bybit’te sürekli vadeli işlem piyasalarında BTC satın aldı.

  Şimdiye kadar analistler, ticaret faaliyetindeki ani artıştan endişe duymuyorlar. Bir kripto para yatırım şirketi olan StackFunds, Çarşamba günkü haber bülteninde, “Genel olarak, yatırımcıların ticaret taktiklerinde nispeten temkinli olduklarını düşündüğümüzden, kaldıraç oranları aşırı genişletilmiş veya aşırı ısınmış görünmüyor” dedi.

  ETF) olası onayının, daha sonra olduğu gibi kısa vadede fiyatın yukarı yönlü hareketini durdurabileceğini bekliyorlar. Bu konuda, kripto yatırım şirketi Pantera Capital’in CEO’su Dan Morehead Perşembe günkü bir bültende şunları söyledi:

  Halihazırda %83 düşüş gösteren iki ayı piyasasına sahip olsak da, bunların ilkel geçmişimize ait olduğuna inanıyorum – gelecekteki ayı piyasaları daha sığ olacak; önceki ikisi -%61 ve -54.

  BTC fiyatındaki düşüşün öncesinde Aralık 2017’de Chicago Ticaret Borsası (CME) Bitcoin vadeli işlemlerinin başlatılması gibi önceki önemli kripto olaylarının tekrarlanmasını bekliyor. Yine de Pantera, Bitcoin için uzun vadede yükseliş görünümünü koruduğunu söyledi.

  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

  Takip et

  Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

  Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...