Daha Fazla

  13 Analist: Altın Fiyatları Haftaya Bu Seviyelerde Olabilir!

  Altının 1.800 dolarda başarısız olmasının ardından Wall Street‘e kararsızlık hakim. Kitco’nun haftalık altın fiyatları anketine göre, Wall Street analistleri bu hafta ons başına 1.800 dolardan düştükten sonra altının nereye gideceği konusunda kararsızken, Main Street iyimserliğini sürdürüyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

  • Profesyonel Analistler: Altın Fiyatı İçin Bu Seviyelere Hazır Olun!Main Street tarafı daha kararlı bir şekilde iyimser kaldı. Katılan 1.425 perakende yatırımcının %68’i önümüzdeki hafta fiyatlarda iyimser, %19’u negatif ve %13’ü tarafsızdı. Bu hafta aynı zamanda Haziran ortasından bu yana en yüksek anket katılım oranına da işaret etti. Haftanın sonunda altın üzerinde ağırlık, beklenenden daha güçlü perakende satış rakamlarıydı ve bu, Fed‘in faiz oranlarının daralması veya artması söz konusu olduğunda daha agresif olabileceğinin sinyalini verdi. Adrian Day Asset Management başkanı Adrian Day, “Piyasa, Federal Rezerv ve diğer büyük merkez bankalarının başlattığı herhangi bir sıkılaştırmanın çok geç olacağını anlayana kadar bu iniş çıkışları yaşamaya devam edeceğiz. Bunun ne zaman olacağını söylemek zor” dedi.

   • FED Başkanı Konuştu, Altın Fiyatı Sert Düştü! İşte Detaylar...ABD faiz oranlarının artmasıyla hafta sonu öncesindeki satışlar, rallinin yükseliş dürtüsünü ortadan kaldırıyor. Uzun vadeli getiriler geri çekildi, piyasa Fed zamlarında fiyatlandırmada agresifti, Ağustos Fed fon vadeli işlemlerinde görülen Temmuz zammı için küçük bir risk fiyatlandı.1.760 dolarlık alanın kırılması, son zamanlardaki 1.745 dolar -1.750 dolarlık dip seviyelerinde bir teste işaret ediyor.

    • dolarında gelişen kısa vadeli bir düşüş trendi ile aynı zamana denk geliyor. Analistler arasındaki düşüş sesi, yatırımcılara ABD Hazine verimlerinin hala artmakta olduğunu ve bu eğilim tersine dönene kadar altının toparlanmakta zorlanacağını hatırlattı. ForexLive genel müdürü Adam Button. “Altın için etkileyici bir hafta olmasına rağmen, getirilerde hala daha yüksek bir eğilim var ve mevsimler tersten esiyor. Bu yıl sonuna doğru değişecek, ancak şimdilik alım satım için düşüş beklemek gerekiyor,” dedi.

     Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

     Takip et

     Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

     Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

  Stay in the Loop

  Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

  Latest stories

  - Advertisement - spot_img

  You might also like...